Proč se zrodil Splendid JOB aneb posouváme se dál

Musím sobecky přiznat, že Splendid JOB vznikl z vnitřního nutkání budovat něco vlastního. Ale zároveň budovat něco, co bude přinášet naplnění v práci a užitek nejen mně, ale i druhým.

Pak bylo důležité potkat ty správné lidi. A tak jsem svou myšlenku bezděčně sdělila Davovi při našem náhodném rozhovoru nad dojmy z pobytu v zahraničí (já Kanada, on Nový Zéland), který ji přijal se svým nezaměnitelným nadšením. Taky jsem oslovila kolegu ve své tehdejší práci, Štuliho, který snad přečetl všechny možné knihy o psychologii, statistice a analytice a momentálně se třeba vrtá v IT bezpečnosti. Teď už zbývalo najít a oslovit nějakého IT guru. Má ruka šťastně padla na Matěje, který v mnohém přesahuje pojem “typický ajťák”:).

A zrodil se náš čtyřlístek a společná vize: vybudovat firmu, která má smysluplný předmět podnikání, a to:

Pomáhat firmám stát se lepšími zaměstnavateli.

A tak jdeme za svým PROČ.

Chceme, aby lidé byli v práci šťastní a angažovaní, chceme aby se firmy snažily být dobrými zaměstnavateli, a chceme zviditelnit právě ty firmy, které se o to už snaží, aby mohli být inspirací pro ostatní společnosti. 

Jdeme s trendy. A tak jsme navázali spolupráci s lotyšskou HR-tech platformou Efectio, která je optimální nejen v této náročné, ale hlavně do budoucna. Je to digitální řešení, které vám pomůže v péči o zaměstnance, zvýší jejich propojení a angažovanost, ať jde o teambuildingové aktivity, zažití firemních hodnot, automatizaci bezpečnosti práce, onboarding, a mnoho dalšího. To je právě to skvělé - můžete ji použít na cokoli. Co je ještě aktuálnější, je Virtuální měsíc zdraví. Pomůžete totiž svým lidem gamifikovanou formou osvojit si zdravé návyky a navzájem se při tom podporovat. 

Můj sen, který už odstartoval, je vybudovat Splendid JOB, firmu, ve které budou lidé pracovat rádi, budou se cítit bezpečně, budou mít pocit naplnění, že se v něčem takovém angažují, a inspirovat sebe i kolegy, a která půjde jako dobrý zaměstnavatel příkladem.

Budovat tyto hodnoty, je něco, co máme společného?

Chceme s vaší firmou spolupracovat dlouhodobě, sledovat váš vývoj, vidět zlepšení ve smyslu spokojenosti, motivace a angažovanosti zaměstnanců. Je to běh na dlouhou trať, než vás lidé začnou doporučovat. A když vám pomocí Splendid JOB pomůžeme s budováním značky dobrého zaměstnavatele, tak to pro nás bude tou největší odměnou.

Příště se dozvíte více o Efectio.

Veronika
verca@splendidjob.cz
776 044 405